Estetik Cerrahi

Vajinoplasti Genital Estetik Ameliyatı

Kapsamlı bir tanımı olan vajinoplasti genital estetik operasyonu olarak son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Amaç gevşeyen vajina kanalının daraltılması ve gevşekliğin toparlanmasıdır. Bunu sağlamak...

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe estetiği şeklinde de geçen kol germe ameliyatı yaşla birlikte sarkmaya başlayan kol derileri üzerinde yapılır. Kolları inceltmek ve cildi gerginleştirmek amaçlanır. Deri...

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasti)

Doğum ya da kilo kaybı nedeniyle sarkan göbeği topalamak için karın germe ameliyatı yapılır. Karın germe ameliyatının yapılması istenen durumlarda birçok husus dikkate alınır....

Bacak Germe Estetiği Ameliyatı

Estetik Cerrahi bölümünün üstlendiği bacak germe estetiği ameliyatı vücudun doğal görünümüne ulaşmasını sağlamak için yapılır. 

Yağ Aldırma Ameliyatı (Liposuction)

Liposuction olarak bilinen yağ aldırma operasyonu, yağların değil yağ üretimini sağlayan yağ hücrelerinin alınmasını sağlar.

Meme Estetiği Ameliyatı

Estetik cerrahisinde en çok tercih edilen ameliyatlardan biri de meme estetiği ameliyatı olmaktadır. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahlar tarafından yapılır. 

Burun Estetiği Ameliyatı

Türkiye’nin dünya genelinde en iddialı olduğu tıp branşlarından biri estetik cerrahidir ve burun estetiği ameliyatı birçok hastanede başarıyla yapılmaktadır. 

Labioplasti Ameliyatı (Vajina Estetiği)

Kadınlarda genital organların estetiği üzerine yapılan operasyonlardan biri tıp bilimi içinde labioplasti ameliyatı olarak tanımlanmaktadır.